Projektové dny 1.A

V projektových dnech se žáci 1.A setkali s Policií ČR, navštívili zámek Mnichovo Hradiště, se Zdravou 5 si povídali o zdravé výživě, s pohádkou Hrnečku, vař! si uvařili krupicovou kaši, při besedě  se dověděli  zajímavosti o houbách a zasportovali si o sportovním dni.

SVÁTEK SLABIKÁŘE

Oznamujeme, že umíme všechna písmenka a už umíme číst.

Zveme všechny rodiče 7.6. 2019 v 8 h do 1.A na náš SVÁTEK SLABIKÁŘE.

žáci 1.A

SVÁTEK SLABIKÁŘE

Velikonoce v galerii

Děti z 1.A navštívily 16.4. Oblastní galerii v Liberci, kde si povídaly o Velikonocích a vyrobily si kokardu.

Třídní schůzky v 1.A se budou konat 9.4. od 16 h v učebně 1.A

Třídní schůzky Třídní schůzky Třídní schůzky

Bobování v 1.A

Fotografie: sluníčko, sníh a děti z 1.A

Bobování v 1.A Bobování v 1.A Bobování v 1.A Bobování v 1.A

1.A pro Liberecký deník

Takto zachytil Liberecký deník práci našich prvňáčků - viz foto.

1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník 1.A  pro Liberecký deník

1.A a zvířátka v zimě

V pátek 25. ledna  žáci 1.A zanesli jablíčka, mrkvičku, kaštany, seno a suchý chleba zvířátkům do krmelce v lese. Cestou pozorovali stopy lesních zvířat a podařilo se jim vystopovat srnky, zajíce a lišku.

1.A a zvířátka v zimě 1.A a zvířátka v zimě 1.A a zvířátka v zimě 1.A a zvířátka v zimě

Prosinec v 1.A

13.12. fotografování Liberecký deník

14. 12. filmové představení kino Hodkovice n.M. Bob a Bobek v 10.00

18.12. dopolední generální zkouška na vánoční vystoupení 19.12. v kině v Hodkovicích n.M. pro účinkující,

ostatní žáci - vyučování dle rozvrhu

21.12. filmové představení Bella a Sebastian 3,  předávání dárečků u stromečku ve třídě

Dopravní výchova v 1.A

Jak se správně připoutat v sedačce, jak se pohybovat po vozovce jako chodec, jaké vybavení má mít cyklista a jak poskytnout první pomoc se prvňáčci dověděli s Markéty dopravní výchovou.

Podzimní tvoření v 1.A

Indiánské týpí, ryba, pejsek, stromy, květiny, zahrady, most na farmě, džungle a stroj budoucnosti - to vše vytvořili žáci 1.A

Nový rozvrh hodin 1.A

Od 1.11. 2018 platí v 1.A nový rozvrh hodin, který najdete na stránkách naší třídy a v notýsku dětí.

Třídní schůzky se konají  v úterý 13.11. v 16 h v 1.A.

Nový rozvrh hodin 1.A Nový rozvrh hodin 1.A

Koncert 21.9. 2018

V pátek 21.9. 2018 od 10 h do 11 h navštívíme koncert HUDBA ŠESTI KONTINENTŮ. Mísro konání - kino Hodkovice n.M.  Vstupné 45 Kč bude hrazeno z třídního fondu,

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS