Čtenářský kluk 2019/20

Čtenářský klub

Naše škola se stala úspěšným žadatelem projektu z EU, díky kterému můžeme zdarma žákům nabídnout čtenářský klub. Čtenářský klub má děti:

· motivovat ke čtení

· pomáhat lépe ovládat čtenářské techniky

· ukazovat, že četba knih může být velké dobrodružství

· přispívat k rozvoji komunikace

· pomoct vybrat vhodnou knihu

V klubu budeme nejenom číst , povídat si o knížkách, ale i hrát , ilustrovat, psát, navštívíme knihovny ….

Klub je určen žákům od 3. do 9.třídy. Bude probíhat ve čtvrtek od 13.30 do 15.00. Kapacita klubu je omezena, o přijetí rozhoduje ředitelka školy.

Vedoucí kroužku Mgr.Pavlína Fialová

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS