ŠKOLNÍ VÝLET PRAHA

V úterý 18. 6. 2019 jedeme na školní výlet do Prahy. Sraz je v 7,30 před školou. Pěší chůze na autobusové nádraží. V 8,13 odjezd linkovým autobusem do Prahy na ČERNÝ MOST.

Potom jízda metrem a vstup na parník. Po řece Vltavě poplujeme parníkem do ZOO a prohlédneme si památky z jiného pohledu. Návrat metrem na ČERNÝ MOST. V 18,55 odjez

linkovým autobusem do Hodkovic nad Mohelkou. Rozchod a vyzvednutí dětí bude možné v 19,53 na zastávce před čerpací stanicí. Na sebe pohodlné oblečení a obuv, pokrývku

hlavy. Do batohu pláštěnku, kartičku pojištění, svačinu a pití na celý den. Kapesné na dokoupení dobrot a drobností. Děti dostanou lístek s tel. č. paní učitelky. Děti si

nezapomenou vzít tam i zpět léky proti nevolnosti. Doprovod Jiří John, Romana Kalenská.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS