INFORMACE

V pondělí 4. 9. se sejdeme v 9, 00 před školou. Potom jdeme do třídy. Vyučování končí v 10,00. Děti, které jsou přihlášené do družiny a do dohledu, musí mít v případě odchodu lísteček.

V úterý 5. 9. se učíme podle rozvrhu. Nebude odpolední vyučování. Děti mají 4 vyučovací hodiny.

V dalších dnech se učíme podle rozvrhu.

Děti obdrží kartu žáka. Prosím rodiče, aby překontrolovali údaje. Opravené prosím poslat zpět.

Den otevřených dveří nejen pro budoucí prvňáčky
Ve středu 20. 3. 2024 pořádá ZŠ den otevřených dveří od 15:00 do 17:00   Zveme všechny zájemce z Hodkovic nad Mohelkou a širokého okolí.   Program: ukázka učeben a školní družiny, jejichž technické vybavení Vám předvedou vyučující spolu s žáky výstava výtvarných prací žáků možnost vyzkoušet si výukové programy v počítačové učebně ukázka práce a pomůcek v první třídě ukázka činnosti některých zájmových kroužků   Školou Vás provedou členové žákovského parlamentu.   Na Vaši návštěvu se těší žáci i učitelé ZŠ TGM Hodkovice nad Mohelkou         Účastí na této akci souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů k prezentaci školy.
Lyžařský výcvik
4. - 9. 2. 2024
Změna rozvrhu v pátek 22. 12. 2023
Žákům 4.A, 4.B, 5.A, 5.B končí vyučování dne 22. 12. 2023 již po 4. vyučovací hodině.   Žákům 7.A, 7.B, 9.A a 9.B končí vyučování dne 22. 12. 2023 již po 5. vyučovací hodině.
Zahájení školního roku pro žáky 2.-9. tříd
Školní rok 2023/2024 zahájíme s žáky 2.-9. tříd společným setkáním v prostoru před hlavní budovou školy v pondělí 4. září 2023 v 9 hodin. Po zahájení a rozdělení žáků do tříd bude probíhat informativní schůzka v kmenových učebnách. Tento den bude již fungovat družina a odpolední dohled od 9 do 16.30 hod. Jídelna bude v provozu v čase od 11.30 do 13.00 hod.   V úterý 5. září 2023 bude výuka bez odpoledního vyučování.
Zahájení nového školního roku pro žáky 1. tříd
Vážení rodiče,  v příloze zasíláme informace k průběhu prvního školního dne - pondělí 4. 9. 2023.   S pozdravem,   tř. učitelka 1.A Mgr. Monika Kuntošová,   tř. učitelka 1. B. Mgr. Šárka Menčíková

Vánoční učení - 2.B Vánoční učení - 2.B Vánoční učení - 2.B Vánoční učení - 2.B Vánoční učení - 2.B Vánoční učení - 2.B

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor". V roce 2020 byla získána dotace Libereckého kraje na projekt „ABECEDA ZÁBAVY“.
DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL -  REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace
J. A. Komenského 467, 463 42