Na služební e-mail zaměstnanci odpoví do dvou pracovních dnů.
Pokud vám nevyhovuje termín konzultací je možné domluvit si individuální schůzku s vyučujícím. Bez předchozí domluvy nebudou informace podávány.

Mgr. Dana Kolomazníková

Renata Bártová

Marcela Samková

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON