Na služební e-mail zaměstnanci odpoví do dvou pracovních dnů.
Pokud vám nevyhovuje termín konzultací je možné domluvit si individuální schůzku s vyučujícím. Bez předchozí domluvy nebudou informace podávány.

Mgr. Dana Kolomazníková

Lubor Škopan

Renata Bártová

Eva Jeřábková

Koncem září se uskuteční třídní schůzky.
Provoz školní družiny zahájen dne 2. 9. 2019
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020