telefonní číslo: 731 159 461

výdej obědů:  od 11 do 13.30 hodin

vedoucí stravování: od roku 1983 Marcela Kamišová

placení stravného: inkasem z účtu nebo v hotovosti v kanceláři vedoucí- v určené hodiny, u inkasa- nastavte prosím částku 700,- a vyšší!!

termín prodeje: poslední dva pracovní dny v měsíci na měsíc následující nebo po dohodě s vedoucí

odhlašování obědů: jeden den dopředu vhozením lístku do odhlašovací schránky v jídelně- alespoň den dopředu- nebo telefonicky i do 7 hodin ráno- pouze pro nemoc,

v době výletů odhlašujte alespoň dva dny dopředu!!!!!!!

č. účtu školy:    986065379/0800, neposílat peníze za obědy! pouze pro inkasní platby

ceny obědů v jednotlivých kategoriích: od 1.9.2019

1. stupeň          24,- Kč/ 1 oběd

2. stupeň          26,- Kč/ 1 oběd

3. stupeň          27,- Kč/ 1 oběd

cizí strávníci 50,- Kč/ 1 oběd

obědy pro strávníky vaří tyto kuchařky:

p. Radka Musilová

p. Jitka Thořová

p. Marcela Samková

p. Eva Jeřábková

obědy jsou připravovány podle platných směrnic školního stravování

velikost/gramáž odpovídá dané věkové kategorii

veškeré informace vám podá vedoucí stravování, osobně nebo telefonicky

jídelna připravuje cca 350 obědů

vaříme pro žáky a zaměstnance školy, pro obědy si dochází i občané města (cena 50,- kč/ 1 oběd)

od října 2013 mají strávníci možnost vždy v úterý výběr hlavního jídla- 1.= klasický pokrm  nebo 2.= studený zeleninový salát

všichni strávníci mají automaticky zvoleno 1.= klasický pokrm

pokud chcete 2., ve čtvrtek u vedoucí stravování vyzvednete stravenku na příští týden

- studený salát je vždy obohacen o maso, vejce, ryby, sýry, luštěniny nebo těstoviny, pečivo a podobně

vedoucí stravování nabízí spokojeným i nespokojeným rodičům:

- přijďte ochutnat jídlo, které je pro Vaše dítě připravováno

- přijďte se podívat, jestli Vaše dítě jí obědy pro něj připravova

VNITŘNÍ  ŘÁD  ŠKOLNÍ  JÍDELNY

Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,

příspěvková organizace se sídlem J. A. Komenského 467, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Vyplývá z vyhlášky ministerstva školství č.107/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů

vypracovala vedoucí provozu :

Marcela Kamišová

20. 5. 2018

prodej obědů na květen 2020:

pátek 22.5.    9 - 10 hodin

- prodej obědů na rampě školní jídelny, vchod od hřiště!!!!

OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

v naší škole bude k dispozici možnost klasických teplých obědů

dále platí všechny pokyny pro žáky, které jsou uvedeny v přehledu chování žáků ve škole:

- hlavní strana školy, sekce aktuality, Pravidla a povinnosti prezenční výuky 1. stupně do 30.6.2020

do konce června 2020 nebude na úterky nabízen žákům výběr druhého oběda

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.