telefonní číslo: 731 159 461

výdej obědů:  od 11 do 13.30 hodin

vedoucí stravování: od roku 1983 Marcela Kamišová

placení stravného: inkasem z účtu nebo v hotovosti v kanceláři vedoucí- v určené hodiny, u inkasa- nastavte prosím částku 700,- a vyšší!!

termín prodeje: poslední dva pracovní dny v měsíci na měsíc následující nebo po dohodě s vedoucí

odhlašování obědů: jeden den dopředu vhozením lístku do odhlašovací schránky v jídelně nebo telefonicky do 7 hodin ráno

č. účtu školy:    986065379/0800, neposílat peníze za obědy! pouze pro inkasní platby

ceny obědů v jednotlivých kategoriích:

1. stupeň          22,- kč/ 1 oběd

2. stupeň          24,- kč/ 1 oběd

3. stupeň          25,- kč/ 1 oběd

obědy pro strávníky vaří tyto kuchařky:

p. Radka Musilová

p. Veronika Plocková

p. Jitka Thořová

p. Marcela Samková

obědy jsou připravovány podle platných směrnic školního stravování

velikost/gramáž odpovídá dané věkové kategorii

veškeré informace vám podá vedoucí stravování, osobně nebo telefonicky

jídelna připravuje cca 320 obědů

vaříme pro žáky a zaměstnance školy, pro obědy si dochází i občané města (cena 48,- kč/ 1 oběd)

od října 2013 mají strávníci možnost vždy v úterý výběr hlavního jídla- 1.= klasický pokrm  nebo 2.= studený zeleninový salát

všichni strávníci mají automaticky zvoleno 1.= klasický pokrm

pokud chcete 2., ve čtvrtek u vedoucí stravování vyzvednete stravenku na příští týden

- studený salát je vždy obohacen o maso, vejce, ryby, sýry, luštěniny nebo těstoviny, pečivo a podobně

vedoucí stravování nabízí spokojeným i nespokojeným rodičům:

- přijďte ochutnat jídlo, které je pro Vaše dítě připravováno

- přijďte se podívat, jestli Vaše dítě jí obědy pro něj připravova

VNITŘNÍ  ŘÁD  ŠKOLNÍ  JÍDELNY

Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec,

příspěvková organizace se sídlem J. A. Komenského 467, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou

Vyplývá z vyhlášky ministerstva školství č.107/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů

vypracovala vedoucí provozu :

Marcela Kamišová

20. 5. 2018

Prodej obědů:

Vždy poslední dva pracovní dny na měsíc následující

od 6.června

výdej obědů

11:30  -  13:00 hodin

Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“