Distanční výuka

Distanční výuka probíhá na jednotné platformě Microsoft Teams
Pololetní a jarní prázdniny
Organizace školního roku 2020/2021 vydaná MŠMT.
Informace k provozu školy v týdnu od 25. ledna 2021
Provoz školy v týdnu od 25. ledna 2021 bude i nadále probíhat ve stejném režimu jako dosud.
Hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku 2020/2021
Na základě doporučení MŠMT bude naše škola hodnotit žáky klasifikací.
Informace k provozu školy do 22. ledna 2021
Do 10. ledna 2021 je povolena osobní přítomnost pouze žáků 1. a 2. ročníků pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.
Vánoční přání
Mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc. Hodně pracovních i osobních úspěchu v novém roce a hlavně hodně zdraví přejí zaměstnanci a žáci základní školy.

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor". V roce 2020 byla získána dotace Libereckého kraje na projekt „ABECEDA ZÁBAVY“.