Přihlášení do školní družiny

Zápisní lístek do školní družiny, který slouží, jako žádost o zařazení žáka do školní družiny dostanou žáci 1. a 2. ročníků od třídních učitelů.

Vyplněné zápisní lístky nutno odevzdat nejpozději do 14. 6. 2018 vychovatelkám (popřípadě třídním učitelům).

O zařazení do školní družiny rozhoduje ředitelka školy. V případě, že žák nebude do školní družiny přijat, tuto skutečnost zákonným zástupcům oznámí ředitelka školy.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?