VÝSLEDKY BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY - školní kolo - kategorie C a kategorie D

Minulý týden ve středu 28.1. 2015 proběhlo na naší škole od 14.00 hodin do 16,00 hodin školní kolo biologické olympiády pro kategorii D (6. a 7. třída) a kategorii C (8. a 9. třída).

Biologická olympiáda byla zaměřena dendrologicky, praktická část byla  orientována na poznávání běžných volně rostoucích dřevin podle pupenů dle přiloženého klíče k určování dřevin podle pupenů.

Všechny žáky, kteří se přišli zúčastnit školního kola biologické  olympiády ve svém volném čase a navíc absolvovali toto velmi pro žáky náročné téma, chválím a děkuji jim za účast ve školním kole zcela bez ohledu na umístění !!!!  Jednalo se v každé kategorii o 10 žáků, celkem se tedy olympiády zúčastnilo 20 žáků z 2. stupně.

Výsledky kategorie D (6. a 7. třída):

1. Musil V.  -  49 bodů

2. Stromková L. - 44,5 bodů

3. Kašpárková N. - 38 bodů

-------------------------------------------------

4. Zítková A. - 37 bodů

5. Sedláček M. - 34 bodů

6. Žůrková J. - 32 bodů

7. Kolomazníková A. - 31,5 bodů

8.- 9. Jiránková V. - 29,5 bodu

8. - 9. Rybář V. -  29,5 bodu

10. Líznerová K. - 23,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 82

Výsledky kategorie C (8. a 9. třída):

1. Mařanová N. - 64 bodů

2. Majerčíková L. - 62,5 bodu

3. Vondráková A. - 60,5 bodu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Domácí N. - 59,0 bodu

5. Menčíková L. - 58,5 bodu

6. Vyhlasová T. - 51,5 bodu

7. Březinová A. - 40,0 bodů

8. Lepičová P. - 39,5 bodu

9. Trojan O. - 33,0 bodů

10. Pilz V. - 25,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 90

Prosím první tři z každé kategorie, aby se za mnou zastavili v kabinetu Př ihned po jarních prázdninách, abychom "doladili" provedení vstupních úkolů pro postoupení do okresního kola.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS