VÝSLEDKY BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY - školní kolo - kategorie C a kategorie D

Minulý týden ve středu 28.1. 2015 proběhlo na naší škole od 14.00 hodin do 16,00 hodin školní kolo biologické olympiády pro kategorii D (6. a 7. třída) a kategorii C (8. a 9. třída).

Biologická olympiáda byla zaměřena dendrologicky, praktická část byla  orientována na poznávání běžných volně rostoucích dřevin podle pupenů dle přiloženého klíče k určování dřevin podle pupenů.

Všechny žáky, kteří se přišli zúčastnit školního kola biologické  olympiády ve svém volném čase a navíc absolvovali toto velmi pro žáky náročné téma, chválím a děkuji jim za účast ve školním kole zcela bez ohledu na umístění !!!!  Jednalo se v každé kategorii o 10 žáků, celkem se tedy olympiády zúčastnilo 20 žáků z 2. stupně.

Výsledky kategorie D (6. a 7. třída):

1. Musil V.  -  49 bodů

2. Stromková L. - 44,5 bodů

3. Kašpárková N. - 38 bodů

-------------------------------------------------

4. Zítková A. - 37 bodů

5. Sedláček M. - 34 bodů

6. Žůrková J. - 32 bodů

7. Kolomazníková A. - 31,5 bodů

8.- 9. Jiránková V. - 29,5 bodu

8. - 9. Rybář V. -  29,5 bodu

10. Líznerová K. - 23,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 82

Výsledky kategorie C (8. a 9. třída):

1. Mařanová N. - 64 bodů

2. Majerčíková L. - 62,5 bodu

3. Vondráková A. - 60,5 bodu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Domácí N. - 59,0 bodu

5. Menčíková L. - 58,5 bodu

6. Vyhlasová T. - 51,5 bodu

7. Březinová A. - 40,0 bodů

8. Lepičová P. - 39,5 bodu

9. Trojan O. - 33,0 bodů

10. Pilz V. - 25,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 90

Prosím první tři z každé kategorie, aby se za mnou zastavili v kabinetu Př ihned po jarních prázdninách, abychom "doladili" provedení vstupních úkolů pro postoupení do okresního kola.

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019