VÝSLEDKY BIOLOGICKÉ OLYMPIÁDY - školní kolo - kategorie C a kategorie D

Minulý týden ve středu 28.1. 2015 proběhlo na naší škole od 14.00 hodin do 16,00 hodin školní kolo biologické olympiády pro kategorii D (6. a 7. třída) a kategorii C (8. a 9. třída).

Biologická olympiáda byla zaměřena dendrologicky, praktická část byla  orientována na poznávání běžných volně rostoucích dřevin podle pupenů dle přiloženého klíče k určování dřevin podle pupenů.

Všechny žáky, kteří se přišli zúčastnit školního kola biologické  olympiády ve svém volném čase a navíc absolvovali toto velmi pro žáky náročné téma, chválím a děkuji jim za účast ve školním kole zcela bez ohledu na umístění !!!!  Jednalo se v každé kategorii o 10 žáků, celkem se tedy olympiády zúčastnilo 20 žáků z 2. stupně.

Výsledky kategorie D (6. a 7. třída):

1. Musil V.  -  49 bodů

2. Stromková L. - 44,5 bodů

3. Kašpárková N. - 38 bodů

-------------------------------------------------

4. Zítková A. - 37 bodů

5. Sedláček M. - 34 bodů

6. Žůrková J. - 32 bodů

7. Kolomazníková A. - 31,5 bodů

8.- 9. Jiránková V. - 29,5 bodu

8. - 9. Rybář V. -  29,5 bodu

10. Líznerová K. - 23,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 82

Výsledky kategorie C (8. a 9. třída):

1. Mařanová N. - 64 bodů

2. Majerčíková L. - 62,5 bodu

3. Vondráková A. - 60,5 bodu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Domácí N. - 59,0 bodu

5. Menčíková L. - 58,5 bodu

6. Vyhlasová T. - 51,5 bodu

7. Březinová A. - 40,0 bodů

8. Lepičová P. - 39,5 bodu

9. Trojan O. - 33,0 bodů

10. Pilz V. - 25,5 bodu

Maximální počet bodů, které bylo možné získat: 90

Prosím první tři z každé kategorie, aby se za mnou zastavili v kabinetu Př ihned po jarních prázdninách, abychom "doladili" provedení vstupních úkolů pro postoupení do okresního kola.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.