Recitační soutěž

Barbora Pytlounová 1.B

2. – 8. místo

Markéta Nováková 1.B, Lucie Floriánová 1.B,

Denisa Janečková 1.B, Anna Košková 1.B, Denisa Stará 1.A, Tereza Dědková 1.A, Veronika Škodová 1.A, Tomáš Dědek 1.A

1.     kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Vanesa Hořáková 2.A

Kamila Poršová 2.A

Zuzana Tvrzníková 3.A

2.     kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Daniel Krejčí 4.B

Tereza Pluhařová 5.A

Agáta Hušková 5.A

3.     kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Matyáš Fiala 7.A

Natálie Rotková 7.A

Ester Bínová 6.A

4.     kategorie – žáci 8.  a 9. tříd

Tereza Fialová 9.A

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.