ZŠ T.G.Masaryka - Hodkovice nad Mohelkou
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI

V pondělí 26.1. 2015 odcestovali žáci, kteří postoupili z prvního kola Ekologické soutěže vyhlášené Střední školou rybářskou a vodohospodářskou, na tuto školu do  Třeboně, kde se v úterý 27.1. od 10,00 hodin konalo druhé závěrečné kolo této soutěže. Do prvního kola soutěže se přihlásilo a soutěžilo přes 400 žáků z celé ČR. Do druhého závěrečného kola jich postoupilo 35,  z nichž  7 postupujících žáků  bylo z naší školy! Těchto 7 žáků se v úterý na Ekologické soutěži umístilo takto:

2. místo-         Lukáš Roubínek 9.B

3. místo -        Nikola Domácí    8.A

9.-10. místo - Tereza Vyhlasová 9.B

14. místo -      Kristýna Kopecká 9.A

15. místo -      Jitka Košková 9.B

16. místo -      Laura Majerčíková 9.B

17. místo -      Ondřej Polívka 8.A

 

Soutěž se sestávala z teoretické části - písemného testu a praktické části -  environmentálního pokusu (tématem bylo skleníkový plyn oxid uhličitý) a záchranného programu zvláště chráněného živočicha (rys ostrovid), který musel vymyslet a teoreticky připravit každý ze soutěžících.

Kromě sedmi soutěžících s námi do Třeboně odcestovala také žákyně 9.A - Leona Menčíková, která byla správnou řešitelkou Rybářské soutěže, kterou pořádala na podzim stejná střední škola z Třeboně. Jako odměnu měla připravenou exkurzi po Třeboňských rybnících a sádkách s odborným výkladem jednoho z vyučujících na této střední škole. K uvedenému programu po rybnících v okolí Třeboně byli nakonec přizváni i všichni doprovázející učitelé postupujících žáků a tak jsme na rybnících v okolí Třeboně vyfotografovali okolí rybníka Rožmberk, místa kam všude zasahovala voda v roce 2002 a zároveň obelisk, který byl na místě postaven po roce 2002, na kterém jsou zobrazeny všechny povodně od postavení rybníka Rožmberk (tj. od konce 16. století) do současnosti. Nikdy ani zdaleka voda nedosahovala takové výšky jako v uvedeném roce 2002. Hráz Rožmberka (starou 400 let, která náporu vody vydržela), také přihládáme na fotografii.  V  roce 2002 udržela tato hráz nápor pětinásobku normálního stavu vody a zachránila tak před povodní řadu obcí a měst pod Rožmberkem. Dále pak na fotografiích je možno vidět rybniční síť Naděje, do které navazují rybníky Láska a Víra...a sádky v Třeboni.

Všechny soutěžící, nejen ty na medailových postech, velmi chválím za vzornou reprezentaci naší školy i za perfektní chování nejen po dobu soutěže, ale po celé dva dny našeho cestování !!!

VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI VÝSLEDKY EKOLOGICKÉ SOUTĚŽE V TŘEBONI
Aktuality
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty

Partneři:

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor".
www.vctu.cz
Projekt  „POMÁHÁME“ s reg. č. „ CZ.02.3.68/0.0./0.0/16_022/0004913“ Projekt byl zahájen v srpnu 2017 a bude ukončen v červenci 2019. Hlavní náplní projektu je pomoc žákům ohroženým školním neúspěchem a žákům ze sociálně znevýhodněného prostředí. D
Za školou
ZŠ T.G.Masaryka Hodkovice nad Mohelkou
J.A. Komenského 467, 463 42
Tel.:
730 109 927
Email: