Podkrušnohorské setkání Baltíků - VÝSLEDKY

Podkrušnohorské setkání Baltíků

23. ledna se pět našich programátorů vydalo do Bíliny na Podkrušnohorské setkání Baltíků, letos proběhl již 10. ročník. Hodkovičtí programátoři Jiří Křížek (5. A), František Dědek (7. A), Matyáš Fiala (7. A), Emil Milan Kněbort (7. A) a Jiří Růta (7. A) se do města pod Krušnými horami vydali poprvé.

Jednalo se o dvoudenní setkání programátorů Baltíka z celé ČR. Mimo nás se zúčastnili: ZŠ Dukelská Strakonice, TIB Praha, Selli Žatec a ZŠ Bílá cesta Teplice.

Soutěžily děti školního věku, rozděleny byly do třech věkových kategorií. V pátek řešily tvůrčí úlohu na dané téma, sobota byla věnována pevně zadaným úlohám.

Vzhledem k počtu PC byli soutěžící rozděleni na dvě skupiny, jedna skupina programovala, ostatní se mohli věnovat zájmovým aktivitám, které dětem nabídl DDM. Naši chlapci nejraději roztomile poskakovali, boxovali a mávali před X-boxy (viz. fotografie), závodili na autodráze a Emil využil i nabídku enkaustiky a vyrobil si krásný obrázek (pomocí voskovek a speciální žehličky), který si mohl po zarámování odvézt domů.

Soutěžní kategorie byly následující:

A – pro 1. – 3. ročníky: v této kategorii jsme účastníky neměli (doufám, že to v příštích letech napravíme)

B – pro 4. – 6. ročníky: v této kategorii bylo celkem 14 účastníků. Zde vybojoval Jiří Křížek

krásné 6. místo

C – pro 7. – 9. ročníky: celkem 15 účastníků. I zde bylo naše nejlepší umístění na pěkném 6. místě, které obsadil Jiří Růta. Další umístění bylo následující: Matyáš Fiala – 7. místo, Emil Milan Kněbort – 9. místo a František Dědek – 14. místo.

Celkové výsledky jsou v příloze pod článkem

Všichni si odvezli pěkné ceny – např. flash disk, počítačové myši nebo zajímavou malou led-svítilnu.

Za odměnu se chlapci při zpáteční cestě svezli z Mostu do Prahy luxusním autobusem Student Agency s vestavěnými tablety do sedadel a čokoládou zdarma.

Všem chlapcům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy!!!

Název souboru Velikost Typ
Výsledky 223.23 KB pdf
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 11. 4. 2018 proběhl na naší škole zápis k základnímu vzdělávání.
Zápis do 1. třídy
Dne 11. 4. 2018 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Školní jídelna mimo provoz
Ve čtvrtek 22.2. a v pátek 23. 2. 2018 bude uzavřena školní jídelna!!!
Výsledky recitační soutěže
1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže.

Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“