Změna platby za školní družinu

S platností od 1. 2. 2015 se zvyšuje školné školní družiny na 500 Kč na pololetí. Žádáme, abyste tuto čárku uhradili nejpozději do 30. 1. 2015, a tak zajistili pobyt vašeho dítěte ve školní družině. Školné můžete platit hotově u vychovatelek nebo převodem na účet školy 986065379/0800. Do "zprávy pro příjemce" je nutné uvést: ŠD - jméno a příjmení dítěte. Např. ŠD - Petr Novák.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019