Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

12. 12. se vypravila skupina našich programátorů na vánoční setkání Baltíků - tentokrát do Strakonic. Skupina byla značně oslabená, protože několik programátorů tentokrát reprezentovalo naši školu v soutěži First Lego League.

Naše oslabená skupina v počtu dvou žáků - František Dědek a Emil Milan Kněbort (oba ze 7. A) - se vypravila v pátek směr Praha. Po předchozích problémech s průjezdností našich komunikací, jsme tentokrát vyrazili již o hodinu dříve. Protože vše probíhalo podle plánu a jízdních řádů, zbylo nám trochu času na předvánoční pokoukání na Staroměstském náměsti v Praze.

Po tomto menším výletě jsme vyrazili směr Strakonice. Ještě týž den odpoledne proběhla programovací soutěž, při které žáci sestavovali příběh podle zadané osnovy - tentokrát na téma "Piráti z Karibiku"

Po pátečním soutěžním klání jsme se pobaveni večerní společenskou hrou uložili ke spánku v učebnách ZŠ Dukelská ve Strakonicích - Emil s Fandou v 9. ročníku, paní učitelka to tentokrát dopracovala jen do pátého ročníku.

V sobotu ráno chlapci opět usedli k počítačům. Tentokrát je čekaly tři konkrétní úlohy, s kterými se museli programátoři co nejefektivněji vypořádat. V celkovém počtu 18ti soutěžících z Prahy, Českých Budějovic, Tábora a Bíliny obsadil Emil M. Kněbort krásné 9. místo a neztratil se ani František Dědek na místě 14.

Oběma chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme do nového roku hodně programátorských úspěchů !!!

Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.

Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019