Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

12. 12. se vypravila skupina našich programátorů na vánoční setkání Baltíků - tentokrát do Strakonic. Skupina byla značně oslabená, protože několik programátorů tentokrát reprezentovalo naši školu v soutěži First Lego League.

Naše oslabená skupina v počtu dvou žáků - František Dědek a Emil Milan Kněbort (oba ze 7. A) - se vypravila v pátek směr Praha. Po předchozích problémech s průjezdností našich komunikací, jsme tentokrát vyrazili již o hodinu dříve. Protože vše probíhalo podle plánu a jízdních řádů, zbylo nám trochu času na předvánoční pokoukání na Staroměstském náměsti v Praze.

Po tomto menším výletě jsme vyrazili směr Strakonice. Ještě týž den odpoledne proběhla programovací soutěž, při které žáci sestavovali příběh podle zadané osnovy - tentokrát na téma "Piráti z Karibiku"

Po pátečním soutěžním klání jsme se pobaveni večerní společenskou hrou uložili ke spánku v učebnách ZŠ Dukelská ve Strakonicích - Emil s Fandou v 9. ročníku, paní učitelka to tentokrát dopracovala jen do pátého ročníku.

V sobotu ráno chlapci opět usedli k počítačům. Tentokrát je čekaly tři konkrétní úlohy, s kterými se museli programátoři co nejefektivněji vypořádat. V celkovém počtu 18ti soutěžících z Prahy, Českých Budějovic, Tábora a Bíliny obsadil Emil M. Kněbort krásné 9. místo a neztratil se ani František Dědek na místě 14.

Oběma chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme do nového roku hodně programátorských úspěchů !!!

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON