Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

12. 12. se vypravila skupina našich programátorů na vánoční setkání Baltíků - tentokrát do Strakonic. Skupina byla značně oslabená, protože několik programátorů tentokrát reprezentovalo naši školu v soutěži First Lego League.

Naše oslabená skupina v počtu dvou žáků - František Dědek a Emil Milan Kněbort (oba ze 7. A) - se vypravila v pátek směr Praha. Po předchozích problémech s průjezdností našich komunikací, jsme tentokrát vyrazili již o hodinu dříve. Protože vše probíhalo podle plánu a jízdních řádů, zbylo nám trochu času na předvánoční pokoukání na Staroměstském náměsti v Praze.

Po tomto menším výletě jsme vyrazili směr Strakonice. Ještě týž den odpoledne proběhla programovací soutěž, při které žáci sestavovali příběh podle zadané osnovy - tentokrát na téma "Piráti z Karibiku"

Po pátečním soutěžním klání jsme se pobaveni večerní společenskou hrou uložili ke spánku v učebnách ZŠ Dukelská ve Strakonicích - Emil s Fandou v 9. ročníku, paní učitelka to tentokrát dopracovala jen do pátého ročníku.

V sobotu ráno chlapci opět usedli k počítačům. Tentokrát je čekaly tři konkrétní úlohy, s kterými se museli programátoři co nejefektivněji vypořádat. V celkovém počtu 18ti soutěžících z Prahy, Českých Budějovic, Tábora a Bíliny obsadil Emil M. Kněbort krásné 9. místo a neztratil se ani František Dědek na místě 14.

Oběma chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme do nového roku hodně programátorských úspěchů !!!

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.