MLADÝ CESTOVATEL

Ve středu 10.12. 2014 se tři žáci naší školy - Kristýna Kopecká z 9.A, Eliška Pelešová z 9.A a Jaroslav Musil z 9.B -  zúčastnili v Turnově soutěže MLADÝ CESTOVATEL. Soutěž vyhlásila a organizovala Obchodní akademie a Střední hotelová škola Turnov.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - první tři byly prezentace a to kulturní a historické památky v okolí Hodkovic,  významné osobnosti z okolí Hodkovic a významné osobnosti Hodkovic nad Mohelkou v cizím jazyce. Čtvrtá kategorie byl test pro celou tříčlennou skupinu soutěžících - byla zaměřena nejen zeměpisně, ale částečně i historicky.

Kristýna Kopecká měla připravenou prezentaci o Karolíně Světlé, Eliška Pelešová měla připravenou stejnou prezentaci, ale v anglickém jazyce a Jaroslav Musil měl připravenou prezentaci o zámku Sychrov.

Žáci se umístili ve dvou ze čtyřech kategoriích a to naprosto excelentně. Eliška Pelešová ve své kategorii zvítězila a Kristýna Kopecká ve své kategorii obsadila krásné 2. místo. V testu žákům uniklo 3. místo o dva body.

Žákům velice děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky

Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018