MLADÝ CESTOVATEL

Ve středu 10.12. 2014 se tři žáci naší školy - Kristýna Kopecká z 9.A, Eliška Pelešová z 9.A a Jaroslav Musil z 9.B -  zúčastnili v Turnově soutěže MLADÝ CESTOVATEL. Soutěž vyhlásila a organizovala Obchodní akademie a Střední hotelová škola Turnov.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - první tři byly prezentace a to kulturní a historické památky v okolí Hodkovic,  významné osobnosti z okolí Hodkovic a významné osobnosti Hodkovic nad Mohelkou v cizím jazyce. Čtvrtá kategorie byl test pro celou tříčlennou skupinu soutěžících - byla zaměřena nejen zeměpisně, ale částečně i historicky.

Kristýna Kopecká měla připravenou prezentaci o Karolíně Světlé, Eliška Pelešová měla připravenou stejnou prezentaci, ale v anglickém jazyce a Jaroslav Musil měl připravenou prezentaci o zámku Sychrov.

Žáci se umístili ve dvou ze čtyřech kategoriích a to naprosto excelentně. Eliška Pelešová ve své kategorii zvítězila a Kristýna Kopecká ve své kategorii obsadila krásné 2. místo. V testu žákům uniklo 3. místo o dva body.

Žákům velice děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.