MLADÝ CESTOVATEL

Ve středu 10.12. 2014 se tři žáci naší školy - Kristýna Kopecká z 9.A, Eliška Pelešová z 9.A a Jaroslav Musil z 9.B -  zúčastnili v Turnově soutěže MLADÝ CESTOVATEL. Soutěž vyhlásila a organizovala Obchodní akademie a Střední hotelová škola Turnov.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - první tři byly prezentace a to kulturní a historické památky v okolí Hodkovic,  významné osobnosti z okolí Hodkovic a významné osobnosti Hodkovic nad Mohelkou v cizím jazyce. Čtvrtá kategorie byl test pro celou tříčlennou skupinu soutěžících - byla zaměřena nejen zeměpisně, ale částečně i historicky.

Kristýna Kopecká měla připravenou prezentaci o Karolíně Světlé, Eliška Pelešová měla připravenou stejnou prezentaci, ale v anglickém jazyce a Jaroslav Musil měl připravenou prezentaci o zámku Sychrov.

Žáci se umístili ve dvou ze čtyřech kategoriích a to naprosto excelentně. Eliška Pelešová ve své kategorii zvítězila a Kristýna Kopecká ve své kategorii obsadila krásné 2. místo. V testu žákům uniklo 3. místo o dva body.

Žákům velice děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“