MLADÝ CESTOVATEL

Ve středu 10.12. 2014 se tři žáci naší školy - Kristýna Kopecká z 9.A, Eliška Pelešová z 9.A a Jaroslav Musil z 9.B -  zúčastnili v Turnově soutěže MLADÝ CESTOVATEL. Soutěž vyhlásila a organizovala Obchodní akademie a Střední hotelová škola Turnov.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - první tři byly prezentace a to kulturní a historické památky v okolí Hodkovic,  významné osobnosti z okolí Hodkovic a významné osobnosti Hodkovic nad Mohelkou v cizím jazyce. Čtvrtá kategorie byl test pro celou tříčlennou skupinu soutěžících - byla zaměřena nejen zeměpisně, ale částečně i historicky.

Kristýna Kopecká měla připravenou prezentaci o Karolíně Světlé, Eliška Pelešová měla připravenou stejnou prezentaci, ale v anglickém jazyce a Jaroslav Musil měl připravenou prezentaci o zámku Sychrov.

Žáci se umístili ve dvou ze čtyřech kategoriích a to naprosto excelentně. Eliška Pelešová ve své kategorii zvítězila a Kristýna Kopecká ve své kategorii obsadila krásné 2. místo. V testu žákům uniklo 3. místo o dva body.

Žákům velice děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.

Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019