MLADÝ CESTOVATEL

Ve středu 10.12. 2014 se tři žáci naší školy - Kristýna Kopecká z 9.A, Eliška Pelešová z 9.A a Jaroslav Musil z 9.B -  zúčastnili v Turnově soutěže MLADÝ CESTOVATEL. Soutěž vyhlásila a organizovala Obchodní akademie a Střední hotelová škola Turnov.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - první tři byly prezentace a to kulturní a historické památky v okolí Hodkovic,  významné osobnosti z okolí Hodkovic a významné osobnosti Hodkovic nad Mohelkou v cizím jazyce. Čtvrtá kategorie byl test pro celou tříčlennou skupinu soutěžících - byla zaměřena nejen zeměpisně, ale částečně i historicky.

Kristýna Kopecká měla připravenou prezentaci o Karolíně Světlé, Eliška Pelešová měla připravenou stejnou prezentaci, ale v anglickém jazyce a Jaroslav Musil měl připravenou prezentaci o zámku Sychrov.

Žáci se umístili ve dvou ze čtyřech kategoriích a to naprosto excelentně. Eliška Pelešová ve své kategorii zvítězila a Kristýna Kopecká ve své kategorii obsadila krásné 2. místo. V testu žákům uniklo 3. místo o dva body.

Žákům velice děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018