MLADÝ CHEMIK

V říjnu tohoto roku proběhlo školní kolo chemické soutěže MLADÝ CHEMIK, kterou již poněkolikáté pořádá Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích. Soutěž byla vyhlášena pro všechny žáky 9. tříd se zájmem o chemii. Soutěže se zúčastnilo celkem 25 žáků z obou devátých tříd naší školy. První tři nejlepší žáci - na 1. místě Leona Menčíková z 9.A, na 2. místě David Pařík z 9.A a na 3. místě Martin Kočí z 9.A - postoupili rovnou do regionálního kola pro kraje Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj a Královéhradecký kraj a Středočeský kraj.

Postupujících žáků v tomto druhém regionálním kole se z uvedených krajů zúčastnilo soutěže celkem 3 000. Část regionálního kola pro žáky Libereckého kraje se konala ve čtvrtek 11.12. 2014 v Jilemnici a naši žáci a žákyně z 9.A se umístili - Leona Menčíková na krásném 83. místě, David Pařík na 105. místě a Martin Kočí na 211. místě. Tímto umístěním velmi pěkně reprezentovali naší školu. Umístění do 211. místa ze 3 000 účastníků je opravdu velkým úspěchem.

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON