MLADÝ CHEMIK

V říjnu tohoto roku proběhlo školní kolo chemické soutěže MLADÝ CHEMIK, kterou již poněkolikáté pořádá Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích. Soutěž byla vyhlášena pro všechny žáky 9. tříd se zájmem o chemii. Soutěže se zúčastnilo celkem 25 žáků z obou devátých tříd naší školy. První tři nejlepší žáci - na 1. místě Leona Menčíková z 9.A, na 2. místě David Pařík z 9.A a na 3. místě Martin Kočí z 9.A - postoupili rovnou do regionálního kola pro kraje Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj a Královéhradecký kraj a Středočeský kraj.

Postupujících žáků v tomto druhém regionálním kole se z uvedených krajů zúčastnilo soutěže celkem 3 000. Část regionálního kola pro žáky Libereckého kraje se konala ve čtvrtek 11.12. 2014 v Jilemnici a naši žáci a žákyně z 9.A se umístili - Leona Menčíková na krásném 83. místě, David Pařík na 105. místě a Martin Kočí na 211. místě. Tímto umístěním velmi pěkně reprezentovali naší školu. Umístění do 211. místa ze 3 000 účastníků je opravdu velkým úspěchem.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“