Vánoční setkání Baltíků

Stejně jako v loňském roce se i letos zúčastníme programovací soutěže v jihočeských Strakonicích. Soutěž bude probíhat 12. - 13. 12. 2014. Všichni - i paní učitelka - se velmi těší na dobrodružné spaní ve spacáku ve škole Dukelská v učebnách na zemi a samozřejmě i na soutěžní klání. O výsledcích budeme informovat v dalším čísle školního časopisu Termit.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“