Interaktivní stůl SMART Table 442i

V úterý 11.11.2014 představila naše škola interaktivní stůl SMART Table 442i, který jako první základní škola v Libereckém kraji vlastníme. Novým zastupitelům našeho města, ředitelům a učitelům oslovených škol i zástupcům Technické univerzity v Liberci jsme kromě práce s touto novou pomůckou předvedli i pokusy žáků v laboratoři, výuku jazyků s interaktivní tabulí, programování kroužku LEGO a výsledky práce redakční rady školního časopisu Termit. Fotografie z uvedené akce najdete ve fotogalerii.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.