Interaktivní stůl SMART Table 442i

V úterý 11.11.2014 představila naše škola interaktivní stůl SMART Table 442i, který jako první základní škola v Libereckém kraji vlastníme. Novým zastupitelům našeho města, ředitelům a učitelům oslovených škol i zástupcům Technické univerzity v Liberci jsme kromě práce s touto novou pomůckou předvedli i pokusy žáků v laboratoři, výuku jazyků s interaktivní tabulí, programování kroužku LEGO a výsledky práce redakční rady školního časopisu Termit. Fotografie z uvedené akce najdete ve fotogalerii.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“