First Lego League

Letošní regionální kola proběhnou v Praze a v Olomouci 13. prosince. Náš tým "Medvíďata"  se vypraví do Prahy.  Soutěž se skládá ze čtyř částí robot game, výzkumný úkol, designe robota a týmová práce. V části "robot game" plní robot  předem zadané úkoly na hracím poli. Na konci srpna jsme dostali zadání úkolů a hrací pole. V přípravném období žáci sestavili model a snaží se, aby jejich robot získal co nejvíce bodů.Kvalita robota a programů je vyhodnocena v části "designe robota". V přípravném období musí také tým řešit výzkumný úkol. Své výsledky prezentují na soutěži pětiminutovým vystoupením. V části "týmová spolupráce" tým prokáže své kvality při plnění úkolu, který nesouvisí s programováním robota. Chování týmu posuzují profesionální psychologové.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS