Úspěch v mezinárodní soutěži.

Žáci 6.AB a 7.A se zúčastnili pod vedením paní učitelky Mgr. H.Řezáčové mezinárodní soutěže KVARK 2014 a dosáhli velmi pěkného umístění. Průběžné informace vycházely ve školním časopise TERMIT. Více informací naleznete v příloze. GRATULUJEME !

Úspěch v mezinárodní soutěži. Úspěch v mezinárodní soutěži. Úspěch v mezinárodní soutěži. Úspěch v mezinárodní soutěži. Úspěch v mezinárodní soutěži.
Název souboru Velikost Typ
KVARK 2014 120.03 KB docx
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“