Den otevřených dveří

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na prohlídku naší školy v rámci "Dne otevřených dveří" v úterý 13.5. 2014 od 14.00. Více informací viz příloha. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. Žáci a učitelé základní školy.

Název souboru Velikost Typ
Pozvánka 502.52 KB pdf
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“