Kroužek "Kopané"

Kroužek "Kopané" pracuje pod vedením trenéra p.V.Šturce a jeho asistentů p.R.Zítka a p. J.Komňackého.Je určen pro žáky 1. -5. tř. Více informací o kroužku "Kopané" pracující při ZŠ naleznete zde
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii