Lyžařský výcvikový kurz pro 7. ročník 2014

Vysoké n/J              9. - 14. 2. 2014

Ubytování: bývalý internát

Výborná strava: jídelna střední školy

Výuka probíhala ve ski areálu Šachty – na sjezdovkách Petruškovy vrchy, Větrov, Šachty.

I přes náročné podmínky (2x denně na lyžích) se dětem lyžařský výcvik líbil, splnil očekávání a všichni se vrátili s pocitem, že 5 dní na lyžích a chuť se něco naučit může mít výsledky.

Lyžařský výcvikový kurz pro 7. ročník  2014 Lyžařský výcvik 7.A,8.AB - Vysoké n.J. 2014
Název souboru Velikost Typ
dopis 1019.33 KB jpg
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?