Lyžařský výcvikový kurz pro 7. ročník 2014

Vysoké n/J              9. - 14. 2. 2014

Ubytování: bývalý internát

Výborná strava: jídelna střední školy

Výuka probíhala ve ski areálu Šachty – na sjezdovkách Petruškovy vrchy, Větrov, Šachty.

I přes náročné podmínky (2x denně na lyžích) se dětem lyžařský výcvik líbil, splnil očekávání a všichni se vrátili s pocitem, že 5 dní na lyžích a chuť se něco naučit může mít výsledky.

Lyžařský výcvikový kurz pro 7. ročník  2014 Lyžařský výcvik 7.A,8.AB - Vysoké n.J. 2014
Název souboru Velikost Typ
dopis 1019.33 KB jpg
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“