Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013

Ve dnech 13. - 14. 12. 2013 jsme se zúčastnili vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. V pátek před soutěží jsme se spolu s dětmi z Bíliny a Prahy všichni prošli okolo hradu, prohlédli si výstavu vánočních stromečků a nakrmili zvířátka v hradní safari. V pátek dostaly děti za úkol vytvořit Perníkovou chaloupku, v sobotu měly tři úlohy. Soutěže se zúčastnily také děti z Českých Budějovic, Bíliny, Tábora, Čestic, Prahy a samozřejmě ze Strakonic. Výsledky - Strakonice 2013 Kategorie A (1. – 5. ročník) 22. místo - Dominik Arlt (3. A) kategorie B (6. – 9. ročník a příslušné ročníky víceletých gymnázií) 11. místo – Jiří Růta (6. A) 12. místo – Emil Milan Kněbort (6. A) 13. místo – František Dědek (6. A)Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013 Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.