Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013

Ve dnech 13. - 14. 12. 2013 jsme se zúčastnili vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. V pátek před soutěží jsme se spolu s dětmi z Bíliny a Prahy všichni prošli okolo hradu, prohlédli si výstavu vánočních stromečků a nakrmili zvířátka v hradní safari. V pátek dostaly děti za úkol vytvořit Perníkovou chaloupku, v sobotu měly tři úlohy. Soutěže se zúčastnily také děti z Českých Budějovic, Bíliny, Tábora, Čestic, Prahy a samozřejmě ze Strakonic. Výsledky - Strakonice 2013 Kategorie A (1. – 5. ročník) 22. místo - Dominik Arlt (3. A) kategorie B (6. – 9. ročník a příslušné ročníky víceletých gymnázií) 11. místo – Jiří Růta (6. A) 12. místo – Emil Milan Kněbort (6. A) 13. místo – František Dědek (6. A)Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013 Setkání Baltíků ve Strakonicích 2013
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS