Poznávací zájezd do Velké Británie

Nabízíme účast na poznávacím zájezdu do jihozápadní Anglie a Londýna, který se uskuteční v první polovině září 2014. Zájezd je určen především pro žáky druhého stupně naší školy. Vzhledem k omezené kapacitě je třeba přihlásit se co nejdříve.

Další informace naleznete v přiloženém souboru.

Bližší informace podá Mgr.Alena Banghová (banghova@zshodkovice.cz)

Název souboru Velikost Typ
Anglie 569.38 KB pdf
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019