FIRST LEGO LEAGUE 2013

9. listopadu proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Naši školu reprezentoval nováček soutěže, tým Medvíďata. V silné konkurenci obsadil náš tým 10. místo z 16 zúčastněných týmů. Umístění je o to cennější, že náš tým patřil věkově k nejmladším týmům. V části soutěže nazvané Robot game, ve které robot sestavený a naprogramovaný týmem, plní předem dané úkoly, jsme obsadili dokonce sedmé místo. Poděkování za reprezentaci školy proto patří žákům 6.A Matyáši Fialovi, Jirkovi Růtovi, Kryštofu Panuškovi, Nikole Holubové a Adéle Jäschkeové. Z 6.B Matyáši Khauerovi a Lukáši Hlavničkovi a ze 7.A Vojtovi Piltzovi a Láďovi Hartychovi.
Ve fotogalerii naleznete další fotografie z této soutěže.FIRST LEGO LEAGUE 2013
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“