FIRST LEGO LEAGUE 2013

9. listopadu proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Naši školu reprezentoval nováček soutěže, tým Medvíďata. V silné konkurenci obsadil náš tým 10. místo z 16 zúčastněných týmů. Umístění je o to cennější, že náš tým patřil věkově k nejmladším týmům. V části soutěže nazvané Robot game, ve které robot sestavený a naprogramovaný týmem, plní předem dané úkoly, jsme obsadili dokonce sedmé místo. Poděkování za reprezentaci školy proto patří žákům 6.A Matyáši Fialovi, Jirkovi Růtovi, Kryštofu Panuškovi, Nikole Holubové a Adéle Jäschkeové. Z 6.B Matyáši Khauerovi a Lukáši Hlavničkovi a ze 7.A Vojtovi Piltzovi a Láďovi Hartychovi.
Ve fotogalerii naleznete další fotografie z této soutěže.FIRST LEGO LEAGUE 2013
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON