FIRST LEGO LEAGUE 2013

9. listopadu proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Naši školu reprezentoval nováček soutěže, tým Medvíďata. V silné konkurenci obsadil náš tým 10. místo z 16 zúčastněných týmů. Umístění je o to cennější, že náš tým patřil věkově k nejmladším týmům. V části soutěže nazvané Robot game, ve které robot sestavený a naprogramovaný týmem, plní předem dané úkoly, jsme obsadili dokonce sedmé místo. Poděkování za reprezentaci školy proto patří žákům 6.A Matyáši Fialovi, Jirkovi Růtovi, Kryštofu Panuškovi, Nikole Holubové a Adéle Jäschkeové. Z 6.B Matyáši Khauerovi a Lukáši Hlavničkovi a ze 7.A Vojtovi Piltzovi a Láďovi Hartychovi.
Ve fotogalerii naleznete další fotografie z této soutěže.FIRST LEGO LEAGUE 2013
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.