FIRST LEGO LEAGUE 2013

9. listopadu proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Naši školu reprezentoval nováček soutěže, tým Medvíďata. V silné konkurenci obsadil náš tým 10. místo z 16 zúčastněných týmů. Umístění je o to cennější, že náš tým patřil věkově k nejmladším týmům. V části soutěže nazvané Robot game, ve které robot sestavený a naprogramovaný týmem, plní předem dané úkoly, jsme obsadili dokonce sedmé místo. Poděkování za reprezentaci školy proto patří žákům 6.A Matyáši Fialovi, Jirkovi Růtovi, Kryštofu Panuškovi, Nikole Holubové a Adéle Jäschkeové. Z 6.B Matyáši Khauerovi a Lukáši Hlavničkovi a ze 7.A Vojtovi Piltzovi a Láďovi Hartychovi.
Ve fotogalerii naleznete další fotografie z této soutěže.FIRST LEGO LEAGUE 2013
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019