FIRST LEGO LEAGUE 2013

9. listopadu proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. Naši školu reprezentoval nováček soutěže, tým Medvíďata. V silné konkurenci obsadil náš tým 10. místo z 16 zúčastněných týmů. Umístění je o to cennější, že náš tým patřil věkově k nejmladším týmům. V části soutěže nazvané Robot game, ve které robot sestavený a naprogramovaný týmem, plní předem dané úkoly, jsme obsadili dokonce sedmé místo. Poděkování za reprezentaci školy proto patří žákům 6.A Matyáši Fialovi, Jirkovi Růtovi, Kryštofu Panuškovi, Nikole Holubové a Adéle Jäschkeové. Z 6.B Matyáši Khauerovi a Lukáši Hlavničkovi a ze 7.A Vojtovi Piltzovi a Láďovi Hartychovi.
Ve fotogalerii naleznete další fotografie z této soutěže.FIRST LEGO LEAGUE 2013
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.