Bobřík informatiky 2013

Od 11. do 15. října proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Naše škola se zapojila ve třech kategoriích. Nejmladší žáci ze 4. a 5. tříd soutěžili v kategorii MINI. Nejvíce bodů získal Vítězslav Musil z 5.A. Žáci 6. a 7. tříd soutěžili v kategorii BENJAMIN. Nejvíce bodů získal Daniel Hejl ze 7.A a v národním pořadí obsadil 805. místo z celkového počtu 8354 soutěžících v této kategorii. Nejstarší žáci 8. a 9. tříd patří do kategorie KADET. V této kategorii soutěžilo v národním kole 7517 žáků. Nejlepší na naší škole byla Jana Peigerová z 9.A a v celkovém pořadí obsadila 289. místo. V nejmladší kategorii MINI se národní pořadí neurčuje. Na škole soutěžilo celkem 67 žáků.
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019