Bobřík informatiky 2013

Od 11. do 15. října proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Naše škola se zapojila ve třech kategoriích. Nejmladší žáci ze 4. a 5. tříd soutěžili v kategorii MINI. Nejvíce bodů získal Vítězslav Musil z 5.A. Žáci 6. a 7. tříd soutěžili v kategorii BENJAMIN. Nejvíce bodů získal Daniel Hejl ze 7.A a v národním pořadí obsadil 805. místo z celkového počtu 8354 soutěžících v této kategorii. Nejstarší žáci 8. a 9. tříd patří do kategorie KADET. V této kategorii soutěžilo v národním kole 7517 žáků. Nejlepší na naší škole byla Jana Peigerová z 9.A a v celkovém pořadí obsadila 289. místo. V nejmladší kategorii MINI se národní pořadí neurčuje. Na škole soutěžilo celkem 67 žáků.
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“