Bobřík informatiky 2013

Od 11. do 15. října proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Naše škola se zapojila ve třech kategoriích. Nejmladší žáci ze 4. a 5. tříd soutěžili v kategorii MINI. Nejvíce bodů získal Vítězslav Musil z 5.A. Žáci 6. a 7. tříd soutěžili v kategorii BENJAMIN. Nejvíce bodů získal Daniel Hejl ze 7.A a v národním pořadí obsadil 805. místo z celkového počtu 8354 soutěžících v této kategorii. Nejstarší žáci 8. a 9. tříd patří do kategorie KADET. V této kategorii soutěžilo v národním kole 7517 žáků. Nejlepší na naší škole byla Jana Peigerová z 9.A a v celkovém pořadí obsadila 289. místo. V nejmladší kategorii MINI se národní pořadí neurčuje. Na škole soutěžilo celkem 67 žáků.
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019