Pochod za historií Hodkovic

14.září se uskutečnil v našem městě pochod za historií Hodkovic. Někteří žáci pomáhali s organizací akce. Na jednotlivých stanovištích předčítali text o zajímavých historických místech. Akce byla zakončena v malebném Skalním údolí, kde se opékali buřty . Všem zúčastněným ( Míše Sokolové, Anetě Březinové, Nikole Kalvodové, Petře Lepičové, Anně Vondrákové, Filipu Hanusovi, Anetě Kněbortové, Patricii Hozákové, Nikole Kozderkové, Kláře Panuškové, Janě Peigerové, Zuzaně Kořínkové, Tereze Fialové) patří velký dík.Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“