Pochod za historií Hodkovic

14.září se uskutečnil v našem městě pochod za historií Hodkovic. Někteří žáci pomáhali s organizací akce. Na jednotlivých stanovištích předčítali text o zajímavých historických místech. Akce byla zakončena v malebném Skalním údolí, kde se opékali buřty . Všem zúčastněným ( Míše Sokolové, Anetě Březinové, Nikole Kalvodové, Petře Lepičové, Anně Vondrákové, Filipu Hanusovi, Anetě Kněbortové, Patricii Hozákové, Nikole Kozderkové, Kláře Panuškové, Janě Peigerové, Zuzaně Kořínkové, Tereze Fialové) patří velký dík.Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?