Pochod za historií Hodkovic

14.září se uskutečnil v našem městě pochod za historií Hodkovic. Někteří žáci pomáhali s organizací akce. Na jednotlivých stanovištích předčítali text o zajímavých historických místech. Akce byla zakončena v malebném Skalním údolí, kde se opékali buřty . Všem zúčastněným ( Míše Sokolové, Anetě Březinové, Nikole Kalvodové, Petře Lepičové, Anně Vondrákové, Filipu Hanusovi, Anetě Kněbortové, Patricii Hozákové, Nikole Kozderkové, Kláře Panuškové, Janě Peigerové, Zuzaně Kořínkové, Tereze Fialové) patří velký dík.Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“