Pochod za historií Hodkovic

14.září se uskutečnil v našem městě pochod za historií Hodkovic. Někteří žáci pomáhali s organizací akce. Na jednotlivých stanovištích předčítali text o zajímavých historických místech. Akce byla zakončena v malebném Skalním údolí, kde se opékali buřty . Všem zúčastněným ( Míše Sokolové, Anetě Březinové, Nikole Kalvodové, Petře Lepičové, Anně Vondrákové, Filipu Hanusovi, Anetě Kněbortové, Patricii Hozákové, Nikole Kozderkové, Kláře Panuškové, Janě Peigerové, Zuzaně Kořínkové, Tereze Fialové) patří velký dík.Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019