Pochod za historií Hodkovic

14.září se uskutečnil v našem městě pochod za historií Hodkovic. Někteří žáci pomáhali s organizací akce. Na jednotlivých stanovištích předčítali text o zajímavých historických místech. Akce byla zakončena v malebném Skalním údolí, kde se opékali buřty . Všem zúčastněným ( Míše Sokolové, Anetě Březinové, Nikole Kalvodové, Petře Lepičové, Anně Vondrákové, Filipu Hanusovi, Anetě Kněbortové, Patricii Hozákové, Nikole Kozderkové, Kláře Panuškové, Janě Peigerové, Zuzaně Kořínkové, Tereze Fialové) patří velký dík.Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic Pochod za historií Hodkovic
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON