Letní číslo časopisu Termit a speciální vydání žáků 9. tříd

Právě vyšlo aktuální číslo časopisu Termit. Jako každým rokem si pro vás připravili své speciální vydání žáci z 9.A a z 9.B. Všechny časopisy v elektronické podobě si můžete stáhnout ze souborů uložených na konci tohoto článku.
Název souboru Velikost Typ
9. A 363.1 KB pdf
9. B 526.68 KB pdf
Letní vydání 2.7 MB pdf
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS