Letní číslo časopisu Termit a speciální vydání žáků 9. tříd

Právě vyšlo aktuální číslo časopisu Termit. Jako každým rokem si pro vás připravili své speciální vydání žáci z 9.A a z 9.B. Všechny časopisy v elektronické podobě si můžete stáhnout ze souborů uložených na konci tohoto článku.
Název souboru Velikost Typ
9. A 363.1 KB pdf
9. B 526.68 KB pdf
Letní vydání 2.7 MB pdf
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019