Letní číslo časopisu Termit a speciální vydání žáků 9. tříd

Právě vyšlo aktuální číslo časopisu Termit. Jako každým rokem si pro vás připravili své speciální vydání žáci z 9.A a z 9.B. Všechny časopisy v elektronické podobě si můžete stáhnout ze souborů uložených na konci tohoto článku.
Název souboru Velikost Typ
9. A 363.1 KB pdf
9. B 526.68 KB pdf
Letní vydání 2.7 MB pdf
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.