Letní číslo časopisu Termit a speciální vydání žáků 9. tříd

Právě vyšlo aktuální číslo časopisu Termit. Jako každým rokem si pro vás připravili své speciální vydání žáci z 9.A a z 9.B. Všechny časopisy v elektronické podobě si můžete stáhnout ze souborů uložených na konci tohoto článku.
Název souboru Velikost Typ
9. A 363.1 KB pdf
9. B 526.68 KB pdf
Letní vydání 2.7 MB pdf
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“