Společně proti kouření

Již potřetí o. p. s. MAJÁK pořádala kampaň Společně proti kouření zaměřenou na pasivní kouření určenou základním školám. Součástí kampaně byla i soutěž pro žáky 8. a 9. tříd, jejímž cílem bylo vytvořit krátké vizuální dílo – videofilm, fotopříběh - s tématem „Jak zapůsobit na myšlení kuřáka, aby přestal kouřit“. Z přihlášených 25 tříd ze 13 škol Libereckého kraje soutěžní díla nakonec odevzdalo 12 tříd. Soutěže se zúčastnili i žáci osmých a devátých tříd (herecky pomáhaly i dvě žákyně ze 7.B) z naší školy a obsadili skvělé 4.a 5. místo. Díla vznikala v rámci literárně dramatického semináře (scénář a natáčení) a semináře digitálních technologií (střih, hudba, titulky). Soutěžní videa naleznete na http://youtu.be/26YFjUeroZo a http://youtu.be/v6wTx3MlndM

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS