Společně proti kouření

Již potřetí o. p. s. MAJÁK pořádala kampaň Společně proti kouření zaměřenou na pasivní kouření určenou základním školám. Součástí kampaně byla i soutěž pro žáky 8. a 9. tříd, jejímž cílem bylo vytvořit krátké vizuální dílo – videofilm, fotopříběh - s tématem „Jak zapůsobit na myšlení kuřáka, aby přestal kouřit“. Z přihlášených 25 tříd ze 13 škol Libereckého kraje soutěžní díla nakonec odevzdalo 12 tříd. Soutěže se zúčastnili i žáci osmých a devátých tříd (herecky pomáhaly i dvě žákyně ze 7.B) z naší školy a obsadili skvělé 4.a 5. místo. Díla vznikala v rámci literárně dramatického semináře (scénář a natáčení) a semináře digitálních technologií (střih, hudba, titulky). Soutěžní videa naleznete na http://youtu.be/26YFjUeroZo a http://youtu.be/v6wTx3MlndM

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.