Pod modrou oblohou

Tento název patří mezinárodní výtvarné soutěži, kterou již osm let pořádá Základní škola v Moravské Třebové.  Soutěžní práce žáci vytváří v programu Malování. Všechny práce jsou rozděleny do dvou kategorií – 6., 7. třída a 8.,  9. třída. Každý ročník má své téma, v letošním školním roce pořadatelé vyhlásili téma „Můj sen“. Z naší školy jsme do soutěže zaslali celkem osm prací. Do soutěže se  zapojilo 191 škol. Soutěžních prací byly 2000! V této konkurenci se Aneta Kněbortová a Filip Hanus z třídy 7.B umístili mezi první stovkou prací. Tyto práce budou celé léto vystaveny v různých prostorách v Moravské Třebové.  Výrazného úspěchu dosáhla Laura Majerčíková ze 7.B, obsadila ve své kategorii druhé místo.

Více informací a vítězné práce naleznete na adrese  www.podmodrouoblohou.cz

Laura Majerčíková 7.B Filip Hanus 7.B Aneta Kněbortová 7.B
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky

Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018 Mikuláš 2018