Pod modrou oblohou

Tento název patří mezinárodní výtvarné soutěži, kterou již osm let pořádá Základní škola v Moravské Třebové.  Soutěžní práce žáci vytváří v programu Malování. Všechny práce jsou rozděleny do dvou kategorií – 6., 7. třída a 8.,  9. třída. Každý ročník má své téma, v letošním školním roce pořadatelé vyhlásili téma „Můj sen“. Z naší školy jsme do soutěže zaslali celkem osm prací. Do soutěže se  zapojilo 191 škol. Soutěžních prací byly 2000! V této konkurenci se Aneta Kněbortová a Filip Hanus z třídy 7.B umístili mezi první stovkou prací. Tyto práce budou celé léto vystaveny v různých prostorách v Moravské Třebové.  Výrazného úspěchu dosáhla Laura Majerčíková ze 7.B, obsadila ve své kategorii druhé místo.

Více informací a vítězné práce naleznete na adrese  www.podmodrouoblohou.cz

Laura Majerčíková 7.B Filip Hanus 7.B Aneta Kněbortová 7.B
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.