Pod modrou oblohou

Tento název patří mezinárodní výtvarné soutěži, kterou již osm let pořádá Základní škola v Moravské Třebové.  Soutěžní práce žáci vytváří v programu Malování. Všechny práce jsou rozděleny do dvou kategorií – 6., 7. třída a 8.,  9. třída. Každý ročník má své téma, v letošním školním roce pořadatelé vyhlásili téma „Můj sen“. Z naší školy jsme do soutěže zaslali celkem osm prací. Do soutěže se  zapojilo 191 škol. Soutěžních prací byly 2000! V této konkurenci se Aneta Kněbortová a Filip Hanus z třídy 7.B umístili mezi první stovkou prací. Tyto práce budou celé léto vystaveny v různých prostorách v Moravské Třebové.  Výrazného úspěchu dosáhla Laura Majerčíková ze 7.B, obsadila ve své kategorii druhé místo.

Více informací a vítězné práce naleznete na adrese  www.podmodrouoblohou.cz

Laura Majerčíková 7.B Filip Hanus 7.B Aneta Kněbortová 7.B
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS