Pod modrou oblohou

Tento název patří mezinárodní výtvarné soutěži, kterou již osm let pořádá Základní škola v Moravské Třebové.  Soutěžní práce žáci vytváří v programu Malování. Všechny práce jsou rozděleny do dvou kategorií – 6., 7. třída a 8.,  9. třída. Každý ročník má své téma, v letošním školním roce pořadatelé vyhlásili téma „Můj sen“. Z naší školy jsme do soutěže zaslali celkem osm prací. Do soutěže se  zapojilo 191 škol. Soutěžních prací byly 2000! V této konkurenci se Aneta Kněbortová a Filip Hanus z třídy 7.B umístili mezi první stovkou prací. Tyto práce budou celé léto vystaveny v různých prostorách v Moravské Třebové.  Výrazného úspěchu dosáhla Laura Majerčíková ze 7.B, obsadila ve své kategorii druhé místo.

Více informací a vítězné práce naleznete na adrese  www.podmodrouoblohou.cz

Laura Majerčíková 7.B Filip Hanus 7.B Aneta Kněbortová 7.B
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.