Pod modrou oblohou

Tento název patří mezinárodní výtvarné soutěži, kterou již osm let pořádá Základní škola v Moravské Třebové.  Soutěžní práce žáci vytváří v programu Malování. Všechny práce jsou rozděleny do dvou kategorií – 6., 7. třída a 8.,  9. třída. Každý ročník má své téma, v letošním školním roce pořadatelé vyhlásili téma „Můj sen“. Z naší školy jsme do soutěže zaslali celkem osm prací. Do soutěže se  zapojilo 191 škol. Soutěžních prací byly 2000! V této konkurenci se Aneta Kněbortová a Filip Hanus z třídy 7.B umístili mezi první stovkou prací. Tyto práce budou celé léto vystaveny v různých prostorách v Moravské Třebové.  Výrazného úspěchu dosáhla Laura Majerčíková ze 7.B, obsadila ve své kategorii druhé místo.

Více informací a vítězné práce naleznete na adrese  www.podmodrouoblohou.cz

Laura Majerčíková 7.B Filip Hanus 7.B Aneta Kněbortová 7.B
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.