První barevný den na naší škole!

17. dubna vyhlásil školní parlament žlutý, zelený a kytičkový den. Děkujeme všem, kteří se do našeho nápadu zapojili. Protože den měl velký ohlas, plánujeme na příští měsíc další! Těšte se.První barevný den na naší škole! První barevný den na naší škole!
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii