MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
V kategorii Z5 postoupil do okresního kola Matyáš Fiala, Marek Landfeld a Jiří Růta. Jiří Růta se stal úspěšným řešitelem a obsadil první místo.
V kategorii Z9 postoupil do okresního kola Marek Hudec a Petr Horák. Petr se stal úspěšným řešitelem, postoupil do krajského kola a i v něm byl úspěšný.
V kategorii Z7 postoupil do okresního kola David Pařík. Okresní kolo proběhne 17. dubna 2013.

PYTHAGORIÁDA, KLOKAN - přehled nejlepších řešitelů školních kol naleznete v následující tabulce
KLOKAN - Cvrček
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.