MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
V kategorii Z5 postoupil do okresního kola Matyáš Fiala, Marek Landfeld a Jiří Růta. Jiří Růta se stal úspěšným řešitelem a obsadil první místo.
V kategorii Z9 postoupil do okresního kola Marek Hudec a Petr Horák. Petr se stal úspěšným řešitelem, postoupil do krajského kola a i v něm byl úspěšný.
V kategorii Z7 postoupil do okresního kola David Pařík. Okresní kolo proběhne 17. dubna 2013.

PYTHAGORIÁDA, KLOKAN - přehled nejlepších řešitelů školních kol naleznete v následující tabulce
KLOKAN - Cvrček
Jana Peigerová 8.A
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“