MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
V kategorii Z5 postoupil do okresního kola Matyáš Fiala, Marek Landfeld a Jiří Růta. Jiří Růta se stal úspěšným řešitelem a obsadil první místo.
V kategorii Z9 postoupil do okresního kola Marek Hudec a Petr Horák. Petr se stal úspěšným řešitelem, postoupil do krajského kola a i v něm byl úspěšný.
V kategorii Z7 postoupil do okresního kola David Pařík. Okresní kolo proběhne 17. dubna 2013.

PYTHAGORIÁDA, KLOKAN - přehled nejlepších řešitelů školních kol naleznete v následující tabulce
KLOKAN - Cvrček
Klára Panušková 8.A
Jana Peigerová 8.A
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019