MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
V kategorii Z5 postoupil do okresního kola Matyáš Fiala, Marek Landfeld a Jiří Růta. Jiří Růta se stal úspěšným řešitelem a obsadil první místo.
V kategorii Z9 postoupil do okresního kola Marek Hudec a Petr Horák. Petr se stal úspěšným řešitelem, postoupil do krajského kola a i v něm byl úspěšný.
V kategorii Z7 postoupil do okresního kola David Pařík. Okresní kolo proběhne 17. dubna 2013.

PYTHAGORIÁDA, KLOKAN - přehled nejlepších řešitelů školních kol naleznete v následující tabulce
KLOKAN - Cvrček
Pythagoríáda - 8. ročník
Klára Panušková 8.A
Jana Peigerová 8.A
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS