MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA
V kategorii Z5 postoupil do okresního kola Matyáš Fiala, Marek Landfeld a Jiří Růta. Jiří Růta se stal úspěšným řešitelem a obsadil první místo.
V kategorii Z9 postoupil do okresního kola Marek Hudec a Petr Horák. Petr se stal úspěšným řešitelem, postoupil do krajského kola a i v něm byl úspěšný.
V kategorii Z7 postoupil do okresního kola David Pařík. Okresní kolo proběhne 17. dubna 2013.

PYTHAGORIÁDA, KLOKAN - přehled nejlepších řešitelů školních kol naleznete v následující tabulce
KLOKAN - Cvrček
Klára Panušková 8.A
Jana Peigerová 8.A
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.