Talentmánie 2013

Letošního ročníku Talentmánie se zúčastnili žáci v 16 vystoupeních (zpěv, hra na klavír, flétnu, kytaru, aerobic, tanec, recitace, scénky). Všem divákům připravili i letos příjemné odpoledne a ti je za jejich výkony ohodnotili takto: Výsledky Talentmánie 2013: 1. Pluhařová Tereza – aerobic.....................................80 2. Domácí Nikola, Vondráková Anna – zpěv, kytara, flétna..........59 3. Smahová Petra, Farská Karolína – aerobic.......................50 4. Absolon Daniel – zpěv..........................................47 5. Fialová Tereza, Fiala Matyáš – zpěv, klavír....................39 6. Brázová Julie, Bráza Jáchym, Stará Nikola, Valengová Barbora- zpěv, klavír, flétna....................................................36 7. Vejdovská Veronika, Langová Klára, Kaprálková Markéta- tanec...30 8. Mitro Ondová Jitka, Paříková Zuzana – tanec....................17 9.-11. Tkáčová Andrea- tanec s morčetem...........................14 9.-11. Musil Vítek, Kolomazníková Adéla- improvizační scénka......14 9.-11. Zítková Anežka - kytara, zpěv..............................14 Všem účinkujícím děkujeme a těšíme se na jejich vystoupení i vystoupení dalších žáků v příštím ročníku Talentmánie.
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019