Okresní kolo recitační soutěže

V pátek 22.3. proběhlo okresní kolo recitační soutěže. Dopoledne plné básniček a příjemné atmosféry si užili i nejlepší recitátoři naší školy.Okresní kolo recitační soutěže Okresní kolo recitační soutěže Okresní kolo recitační soutěže Okresní kolo recitační soutěže
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019