Výsledky recitační soutěže

15. února odpoledne se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Soutěže se zúčastnilo 30 dětí. Pětičlenná porota měla nelehký úkol - vybrat vítěze ve čtyřech kategoriích, kteří pojedou naši školu reprezentovat do Liberce.
 I. kategorie: 1. místo Hana Heřmanová, 2. místo Zaira Majerčíková, 3. místo Alice Krejčí.
 II. kategorie: 1. místo Julie Brázová, 2. místo Barbora Valengová, 3. místo Tereza Pluhařová
III. kategorie: 1. místo Anežka Zítková, 2.místo Matyáš Fiala, 3.místo Lukáš Hlavníčka, Kristýna Líznerová, Aneta Resslová.
IV.kategorie: 1.místo Tereza Fialová, 2.místo Petra Lepičová, Barbora Žůrková, 3. místo Anna Vondráková a Nikola Domácí.
Všem recitátorům děkujeme za příjemné odpoledne s básničkami!Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“