Výsledky recitační soutěže

15. února odpoledne se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Soutěže se zúčastnilo 30 dětí. Pětičlenná porota měla nelehký úkol - vybrat vítěze ve čtyřech kategoriích, kteří pojedou naši školu reprezentovat do Liberce.
 I. kategorie: 1. místo Hana Heřmanová, 2. místo Zaira Majerčíková, 3. místo Alice Krejčí.
 II. kategorie: 1. místo Julie Brázová, 2. místo Barbora Valengová, 3. místo Tereza Pluhařová
III. kategorie: 1. místo Anežka Zítková, 2.místo Matyáš Fiala, 3.místo Lukáš Hlavníčka, Kristýna Líznerová, Aneta Resslová.
IV.kategorie: 1.místo Tereza Fialová, 2.místo Petra Lepičová, Barbora Žůrková, 3. místo Anna Vondráková a Nikola Domácí.
Všem recitátorům děkujeme za příjemné odpoledne s básničkami!Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019