Olympiáda z českého jazyka

V prosinci proběhlo školní kolo olympiády z českého jazyka. Dva nejlepší pojedou reprezentovat školu na okresní kolo do Liberce.

1.- 2.     Marek Hudec a Petra Štruplová  22 bodů,

3.- 4.     Lucie Fainová a David Jaschke  21 bodů,

5. místo Pavla Pospíšilová 20 bodů,

6. místo Vítězslav Král 19 bodů,

7. místo Petr Horák, Jiří Vojtíšek, Barbora Žurková 18 bodů

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS