Olympiáda z českého jazyka

V prosinci proběhlo školní kolo olympiády z českého jazyka. Dva nejlepší pojedou reprezentovat školu na okresní kolo do Liberce.

1.- 2.     Marek Hudec a Petra Štruplová  22 bodů,

3.- 4.     Lucie Fainová a David Jaschke  21 bodů,

5. místo Pavla Pospíšilová 20 bodů,

6. místo Vítězslav Král 19 bodů,

7. místo Petr Horák, Jiří Vojtíšek, Barbora Žurková 18 bodů

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019