Vánoční trhy

V sobotu 15. 12. 2012 proběhly na náměstí v Hodkovicích n. M. vánoční trhy. Jako prodávající se na nich objevili i žáci základní školy. Ve svém stánku nabízeli výrobky z keramiky, v nabídce měli například strouhátko na česnek ve tvaru ježka nebo žabičku pro radost. Žáci z kroužku vaření obohatili vánoční trhy nabídkou cukroví, které sami upekli a ozdobili. V doprovodném kulturním programu vystoupil také pěvecký sbor základní školy. V tvořivé dílničce si mohly děti vyrobit vánoční ozdoby. Více fotografií naleznete ve fotogalerii.Vánoční trhy
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.