ŘEDITELSKÉ VOLNO LEDEN 2013

Ředitelské volno

Oznamujeme Vám, že na základě § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb, ve znění pozdějších předpisů vyhlašujeme dne  3.1. a  4.1.2013  ředitelské volno. Ředitelské volno je vypsáno  z  technických  důvodů.

Mgr Dana Kolomazníková

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.