Bobřík informatiky 2012

Ve dnech 12. – 16. 11. 2012 proběhl 5. ročník soutěže Bobřík informatiky. Naše škola se zapojila do všech kategorií určených pro žáky základních škol. Kategorie Mini, proběhla v letošním roce poprvé, je určena pro žáky 4. a 5. tříd. Kategorie Benjamin je určena pro 6. a 7. třídy a kategorie Kadet pro 8. a 9. třídy. Soutěž probíhá on-line, žák se přihlásí pod svým kódem na portál soutěže, spustí si test s logickými úlohami a otázkami, které se týkají znalostí práce s výpočetní technikou. Ihned po ukončení testu se dozví, zda byl úspěšným řešitelem a kolik dosáhl bodů. Po ukončení soutěže jsou žáci seznámeni nejen s pořadím v rámci školy, ale i se svým umístěním v rámci celé republiky. V kategorii Mini soutěžilo v celé republice 4925 žáků, v kategorii Benjamin 7168 žáků a v kategorii Kadet 7299 žáků. Nejlepších výsledků letos dosáhli žáci v kategorii Mini. Mezi 132 řešitelů s maximálním počtem 157 bodů se zařadili i žáci 5.A Monika Křížová a Jiří Růta a z 5.B Aneta Třešňáková. Na škole jsme měli 16 úspěšných řešitelů. V kategorii Benjamin byla nejúspěšnější Karolína Řezáčová ze 7.B (v rámci republiky 615. místo), celkem bylo na škole 8 úspěšných řešitelů. V kategorii Kadet získali nejvíce bodů Petr Horák (9.A) a Jiří Vojtíšek (9.B), oba dosáhli shodně 221 bodů (65. místo v republikovém pořadí). Celkem bylo v této kategorii na naší škole 10 úspěšných řešitelů. Podrobnější informace k soutěži a účastníkům soutěže najdete na stránkách soutěže ibobr.cz.
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“