Bobřík informatiky 2012

Ve dnech 12. – 16. 11. 2012 proběhl 5. ročník soutěže Bobřík informatiky. Naše škola se zapojila do všech kategorií určených pro žáky základních škol. Kategorie Mini, proběhla v letošním roce poprvé, je určena pro žáky 4. a 5. tříd. Kategorie Benjamin je určena pro 6. a 7. třídy a kategorie Kadet pro 8. a 9. třídy. Soutěž probíhá on-line, žák se přihlásí pod svým kódem na portál soutěže, spustí si test s logickými úlohami a otázkami, které se týkají znalostí práce s výpočetní technikou. Ihned po ukončení testu se dozví, zda byl úspěšným řešitelem a kolik dosáhl bodů. Po ukončení soutěže jsou žáci seznámeni nejen s pořadím v rámci školy, ale i se svým umístěním v rámci celé republiky. V kategorii Mini soutěžilo v celé republice 4925 žáků, v kategorii Benjamin 7168 žáků a v kategorii Kadet 7299 žáků. Nejlepších výsledků letos dosáhli žáci v kategorii Mini. Mezi 132 řešitelů s maximálním počtem 157 bodů se zařadili i žáci 5.A Monika Křížová a Jiří Růta a z 5.B Aneta Třešňáková. Na škole jsme měli 16 úspěšných řešitelů. V kategorii Benjamin byla nejúspěšnější Karolína Řezáčová ze 7.B (v rámci republiky 615. místo), celkem bylo na škole 8 úspěšných řešitelů. V kategorii Kadet získali nejvíce bodů Petr Horák (9.A) a Jiří Vojtíšek (9.B), oba dosáhli shodně 221 bodů (65. místo v republikovém pořadí). Celkem bylo v této kategorii na naší škole 10 úspěšných řešitelů. Podrobnější informace k soutěži a účastníkům soutěže najdete na stránkách soutěže ibobr.cz.
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“