Poznávací zájezd do Velké Británie

Po tříleté přestávce měli žáci naší základní školy možnost zúčastnit se zájezdu do Velké Británie, který se uskutečnil v termínu od 10. do 17. 9. 2012. Tentokrát se stal hlavním cílem Manchester a okolí, ale navštívili jsme i Amsterdam a samozřejmě Londýn. Zajímavou zkušeností bylo jistě ubytování v rodinách, protože jsme mohli nakouknout do skutečného života britských rodin, ochutnat jejich jídlo a samozřejmě konverzovat v angličtině.

K největším zážitkům jistě patřila plavba po amsterodamských kanálech – drachtech, kde nás pobavilo, že Holanďané toto slovo vyslovují chrocht. Nezapomenutelná byla jistě i návštěva stadionu FC Manchester United – Old Trafford, a to nejen pro fotbalové fanoušky. Dostali jsme se i do kabin hráčů, kde odpočívaly, zavěšené na ramínkách, jejich skutečné dresy.

Kdo má rád spíš přírodu, tak si přišel na své v lesíku s volně pobíhajícími makaky Monkey Forest nebo v národním parku Peak District. Tečku za naším sedmidenním zájezdem napsal Londýn a jeho nevýznamnější památky. Bezvadnou atmosféru dokumentují  snímky ve fotogalerii.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS