Den dětí

V rámci oslav Dne dětí proběhlo v areálu kluziště v sobotu 9.6. několik akcí, ve kterých si děti užily plno her a radovánek. Jednou z akcí byl i "Začarovaný les" - pochod dětí lesem a snaha vysvobodit zakletou princeznu a zakletého prince splněním všech úkolů, které jim dávaly pohádkové postavy (vodníci, víly, čerti, Popelka, Sněhurka, hejkal.......).

Chtěl bych poděkovat žákům z 9.A, osmých tříd a ze 7.A, kteří pohádkový pochod velm dobře připravili a tím přispěli k pohodě a radostné atmosféře celého dne.

Začarovaný les a herní odpoledne navštívilo přes 500 dětí a dospělých a i jim patří dík za účast, která potěší. Díky.

Ve fotogalerii najdete pár obrázků z této akce.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.