Den dětí

V rámci oslav Dne dětí proběhlo v areálu kluziště v sobotu 9.6. několik akcí, ve kterých si děti užily plno her a radovánek. Jednou z akcí byl i "Začarovaný les" - pochod dětí lesem a snaha vysvobodit zakletou princeznu a zakletého prince splněním všech úkolů, které jim dávaly pohádkové postavy (vodníci, víly, čerti, Popelka, Sněhurka, hejkal.......).

Chtěl bych poděkovat žákům z 9.A, osmých tříd a ze 7.A, kteří pohádkový pochod velm dobře připravili a tím přispěli k pohodě a radostné atmosféře celého dne.

Začarovaný les a herní odpoledne navštívilo přes 500 dětí a dospělých a i jim patří dík za účast, která potěší. Díky.

Ve fotogalerii najdete pár obrázků z této akce.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019