VLASTÍK

Ve dnech 3. a 4. května jsme se zúčastnili vlastivědné soutěže VLASTÍK. Soutěž pořádala již pátým rokem ZŠ a MŠ Tatobity. Naši školu reprezentovali Agáta Hušková 2.A, Vítězslav Musil 3.A, Jan Musil 4.B a Nikola Domácí 5.A. Na děti tu čekaly soutěže, testy, kvízy, divadlo, hudba, hry a kreslení. V nich si soutěžící vyzkoušeli znalosti z vlastivědy a přírodovědy. Naše družstvo se umístilo na krásném 7. místě a odneslo si krásné zážitky.VLASTÍK VLASTÍK VLASTÍK
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“