VLASTÍK

Ve dnech 3. a 4. května jsme se zúčastnili vlastivědné soutěže VLASTÍK. Soutěž pořádala již pátým rokem ZŠ a MŠ Tatobity. Naši školu reprezentovali Agáta Hušková 2.A, Vítězslav Musil 3.A, Jan Musil 4.B a Nikola Domácí 5.A. Na děti tu čekaly soutěže, testy, kvízy, divadlo, hudba, hry a kreslení. V nich si soutěžící vyzkoušeli znalosti z vlastivědy a přírodovědy. Naše družstvo se umístilo na krásném 7. místě a odneslo si krásné zážitky.VLASTÍK VLASTÍK VLASTÍK
Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON