POZVÁNKA NA OTEVŘENÍ NAUČNÉ ŠKOLNÍ EXPOZICE

Ve čtvrtek 29. 3. 2012 od 14.00 do 18.00 hod. V rámci projektu TOP 6KLIKO vznikla v naší škole naučná expozice, kterou bychom Vám rádi představili. Celá výstava se skládá ze tří tématických celků, které jsou nazvány: „ Pohled do historie nás inspiruje “, „ Na spojnici Ještědu a Českého ráje“ a „ Procházka Prahou “. Seznámíte se nejen s historií Hodkovic n.M, ale také se zeměpisnými a přírodopisnými informacemi o zdejším okolí a v neposlední řadě tu najdete i soubor pověstí o českém dávnověku. Vše je doplněno řadou fotografií Hodkovic n. M., jejich okolí a fotografií hlavního města Prahy. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
Název souboru Velikost Typ
pozvánka 371.5 KB doc
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?