POZVÁNKA NA OTEVŘENÍ NAUČNÉ ŠKOLNÍ EXPOZICE

Ve čtvrtek 29. 3. 2012 od 14.00 do 18.00 hod. V rámci projektu TOP 6KLIKO vznikla v naší škole naučná expozice, kterou bychom Vám rádi představili. Celá výstava se skládá ze tří tématických celků, které jsou nazvány: „ Pohled do historie nás inspiruje “, „ Na spojnici Ještědu a Českého ráje“ a „ Procházka Prahou “. Seznámíte se nejen s historií Hodkovic n.M, ale také se zeměpisnými a přírodopisnými informacemi o zdejším okolí a v neposlední řadě tu najdete i soubor pověstí o českém dávnověku. Vše je doplněno řadou fotografií Hodkovic n. M., jejich okolí a fotografií hlavního města Prahy. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.
Název souboru Velikost Typ
pozvánka 371.5 KB doc
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“