First Lego league

V sobotu 5. 11. proběhlo  v Praze regionální kolo soutěže First Lego league. Soutěžní  tým z naší školy, Medvědi, obsadil vynikající třetí místo. Medvědy v letošním klání tvořili: Jan Havrda,  Radek Hanuš, Pavla Šedová a Andrea Honzejková  z 9.A, Vítězslav Král a Zbyněk Dostrašil z 8.A, Marek Hudec z 8.B, Jakub Dědek a Petr Kraus z 6.A a Vojtěch Pilz z 5.A.

First Lego league
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019