Členové parlamentu

Parlament má 20 členů. Jsou to zvolení 2 žáci ze 3. až 9. třídy. ( Jaroslav Vaněk, Karolina Farská, Matyáš Fiala, Ondřej Melichar, Jan Musil, Tomáš Hujer, Nikola Domácí, Filip Kvapil, Martin Kočí, Laura Majerčíková, Tereza Vyhlasová, Valerie Banghová, Zuzana Kořínková, Vojtěch Vondrák, Martin Dudl, Václav Růta, Barbora Žůrková, Filip Bárta, Jiří Dědek)

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“