Letní tábor "PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU"

Sraz účastníků letního tábora " PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU" je v pondělí 11.7.2011 v 7.45 hod. před budovou ZŠ. Odchod domů vždy v  15.45 hod. Děti mají zajištěnu dopolední a odpolední svačinu, oběd a pití.

Doporučujeme: domácí obuv, obuv na cvičení v tělocvičně i venku,sportovní oblečení na pobyt v budově i venku. psací potřeby.

Program:  v úterý výlet, ve středu nocování ve škole ( od 19.30 hod.)

Případné dotazy můžete zaslat na e-mail   kolomaznikova@zshodkovice.cz

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?