Letní tábor "PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU"

Sraz účastníků letního tábora " PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU" je v pondělí 11.7.2011 v 7.45 hod. před budovou ZŠ. Odchod domů vždy v  15.45 hod. Děti mají zajištěnu dopolední a odpolední svačinu, oběd a pití.

Doporučujeme: domácí obuv, obuv na cvičení v tělocvičně i venku,sportovní oblečení na pobyt v budově i venku. psací potřeby.

Program:  v úterý výlet, ve středu nocování ve škole ( od 19.30 hod.)

Případné dotazy můžete zaslat na e-mail   kolomaznikova@zshodkovice.cz

Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019