Letní tábor "PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU"

Sraz účastníků letního tábora " PRÁZDNINY ZA ŠKOLOU" je v pondělí 11.7.2011 v 7.45 hod. před budovou ZŠ. Odchod domů vždy v  15.45 hod. Děti mají zajištěnu dopolední a odpolední svačinu, oběd a pití.

Doporučujeme: domácí obuv, obuv na cvičení v tělocvičně i venku,sportovní oblečení na pobyt v budově i venku. psací potřeby.

Program:  v úterý výlet, ve středu nocování ve škole ( od 19.30 hod.)

Případné dotazy můžete zaslat na e-mail   kolomaznikova@zshodkovice.cz

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.