Velikonoční dílna

V rámci projektu Kořeny evropské kultury pořádalo Podještědské gymnázium Velikonoční dílnu. Této dílny se dne 10. 3. 2011 zúčastnili i žáci 5. ročníků naší školy. Součástí dílny byly soutěže a úkoly, které plnily jednotlivé skupiny žáků 5. tříd pod vedením lektorek z gymnázia. Naše škola se stala absolutním vítězem a umístila se tak před ZŠ Broumovská Liberec i před ZŠ Vratislavice nad Nisou.

Na prvních místech se umístily soutěžní skupiny našich žáků a to:

1. místo: Ilona Fortelná, Daniela Landfeldová, Laura Majerčíková, Tereza Vyhlasová,  – 132 bodů

2. místo: Radka Millerová, Martin Kočí, David Pařík, Lukáš Roubínek, – 121 bodů

3. místo: Tereza Fialová, Eliška Benešová, Leona Menčíková,– 115 bodů

Více informací o Velikonoční dílně i o umístění jednotlivých soutěžících skupin se dozvíte na stránkách projektu v odkazech na dokumenty a galerii: http://www.pglbc.cz/files/projekt_kek/

Velikonoční dílna Velikonoční dílna Velikonoční dílna Velikonoční dílna
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“