Recitační soutěž

13. února proběhlo v knihovně školní kolo recitační soutěže. 46 dětí recitovalo své básničky. Jejich výkony posuzovala šestičlenná porota. Bylo to velmi příjemné odpoledne. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Vítězové jednotlivých kategorií jsou: Matyáš Khauer, Tereza Fialová, Klára Lukášová a Šárka Lukášová. Ostatní pořadí si můžete přečíst v příloze. Fotky ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.
Název souboru Velikost Typ
Výsledky recitační soutěže 09 293.77 KB pdf
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.