Recitační soutěž

13. února proběhlo v knihovně školní kolo recitační soutěže. 46 dětí recitovalo své básničky. Jejich výkony posuzovala šestičlenná porota. Bylo to velmi příjemné odpoledne. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích. Vítězové jednotlivých kategorií jsou: Matyáš Khauer, Tereza Fialová, Klára Lukášová a Šárka Lukášová. Ostatní pořadí si můžete přečíst v příloze. Fotky ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.
Název souboru Velikost Typ
Výsledky recitační soutěže 09 293.77 KB pdf
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně Sportovní den 2. stupně

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“