Výsledky soutěže o nejhezčího čerta, Mikuláše a anděla

Kategorie čertů: 1.místo: Ondřej Melichar 1.B 2.místo: Bára Laurinová a Iva Kosinová 5.A 3.místo: Tomáš Hujer 2.A Kategorie andělů: 1.místo: Jonáš Horáček 1.A 2.místo: Karolína Farská1.A 3.místo: Vendula Sitková1.B 4.místo: Karolína Vrátilová1.A Kategorie Mikulášů: 1.místo: Monika Křížová 1.A 2.místo: Petra Štruplová 5.A 3.místo: Matyáš Khauer 1.B 4.místo: Kristýna Kopecká 3.ANaši čerti, andělé a Mikuláši.
Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže o nejhezčího čerta a Mikuláše 86.16 KB pdf
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.