Výsledky soutěže o nejhezčího čerta, Mikuláše a anděla

Kategorie čertů: 1.místo: Ondřej Melichar 1.B 2.místo: Bára Laurinová a Iva Kosinová 5.A 3.místo: Tomáš Hujer 2.A Kategorie andělů: 1.místo: Jonáš Horáček 1.A 2.místo: Karolína Farská1.A 3.místo: Vendula Sitková1.B 4.místo: Karolína Vrátilová1.A Kategorie Mikulášů: 1.místo: Monika Křížová 1.A 2.místo: Petra Štruplová 5.A 3.místo: Matyáš Khauer 1.B 4.místo: Kristýna Kopecká 3.ANaši čerti, andělé a Mikuláši.
Název souboru Velikost Typ
Výsledky soutěže o nejhezčího čerta a Mikuláše 86.16 KB pdf
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019