Členové školního parlamentu

Do parlamentu jsou voleni žáci od 3. třídy. Každá třída má dva zástupce.

3.A - Nikola Domácí, Aneta Březinová, 4.A - Nella Kaprálková, Jiřina Pincová,

4.B - Jitka Košková, Dominik Škoda, 5.A - Magdalena Kadlecová, Jana Peigerová,

6.A - Veronika Brzoňová, Tereza Winklerová, 6.B - Václav Růta, Marek Hudec,

7.A - Jan Havrda, Vojtěch Fišar, 8.A - Barbora Futerová, Pavel Horák,

8.B - Jiří Kyksa, Michal Matěcha, 9.A - Barbora Dostrašilová, Denisa Třešňáková.

Fotografie jsou ze školního roku 2008/2009, během posledního říjnového týdne si budete moci prohlédnout nové tváře.

Členové školního parlamentu Členové školního parlamentu
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.