Členové školního parlamentu

Do parlamentu jsou voleni žáci od 3. třídy. Každá třída má dva zástupce.

3.A - Nikola Domácí, Aneta Březinová, 4.A - Nella Kaprálková, Jiřina Pincová,

4.B - Jitka Košková, Dominik Škoda, 5.A - Magdalena Kadlecová, Jana Peigerová,

6.A - Veronika Brzoňová, Tereza Winklerová, 6.B - Václav Růta, Marek Hudec,

7.A - Jan Havrda, Vojtěch Fišar, 8.A - Barbora Futerová, Pavel Horák,

8.B - Jiří Kyksa, Michal Matěcha, 9.A - Barbora Dostrašilová, Denisa Třešňáková.

Fotografie jsou ze školního roku 2008/2009, během posledního říjnového týdne si budete moci prohlédnout nové tváře.

Členové školního parlamentu Členové školního parlamentu
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS